نتایج جستجو برای عبارت :

خواسته‌های ناخواسته

اشتباه و خطا بخش بلامنازعه ی زندگی هستند .
نمیشه بدون خطا و اشتباه رشد کرد و به واقعیت زندگی نزدیک شد .
حذف هر انچه که روند طبیعی زندگیه باعث میشه ما درجا بزنیم مثل دروع ناخواسته؛ خطا و اشتباهات و ...
آدمی که هرگز اشتباه نکنه یعنی هیچوقت هیچ کاری نکرده !
آدمی که هرگز خواسته و ناخواسته دروغ نگفته یعنی وجود خارجی نداره یا خیلی زود از زندگی حذف شده !
روح وحشی
+وجدان کمک میکنه به سلامت از خطا و اشتباه بسوی واقعیت عبور کنی .
وجدان کمک میکنه از دروغ عمدی
یک چیزهایی را می‌خواهید، و یک چیزهایی را می‌خواهید که بخواهید! برای مثال من می‌خواهم که سرعت و قدرت مطالبه‌ام باشد، در واقع گمان پیش‌فرضم این است که در پی اینان‌ام. اما به واقع به سمت انعطاف و استقامت می‌روم، یک‌جورهایی خواسته‌های خاموشی‌اند که زیر تمایل کاذب به نیرو و چابکی گم شده‌اند. هنر را می‌خواهم؛ آن هم با جان و دل، حال آن‌که نواختن را می‌خواهم که بخواهم، زیرا اولویت و دلدادگی‌ام جای دیگری‌ست و موسیقی به‌سان قلقلکی شیرین، ک
یکی از خیانت‌هایی که رسانه -در عنوان کلی خودش- خواسته یا ناخواسته مرتکب شد این بود که
چیزهایی رو به کسانی رسوند که مطلقا اهلیتش رو نداشتن.
اونایی که جلوی این نامحرم -حالا دیگه- همه‌جاموجود حجاب می‌کنن
یه چیزی حالیشونه، منم که نمی‌فهمم.
حکومت هدایت اراده های عمومی و تطبیق آنها با خواسته های الهی است. خواسته های الهی همان خواسته های مردمی است و خواسته های مردم نیز همان خواسته های الهی است. البته منظور خواسته های ناروا و غیر فطری نیست بلکه خواسته های فطری بشر که اگر پیگیری شود کاملا منطبق بر خواسته های الهی است.
امام و رهبر الهی همان کسی است که این اتصال را بر قرار می نماید. اتصال و به هم رساندن اراده عمومی و خواسته های الهی. امام همان عامل اتصال بین زمین و آسمان است.(در دعای ندب
سلام
 شنیدید که چارلی چاپلین میگه :

وقتی ‌گلی را دوست دارید آن را میچینید و اما وقتی که عاشق گلی باشید هر روز  او آبیاری می کنید. فرق بین عشق و دوست داشتن این است .

این داستان واقعی که میخوام بنویسم راجع به همین قضیه است آدمیایی که فکر میکنن فقط دوست داشتن کافیه ، غافل از اینکه خواسته یا ناخواسته باعث چیده شدن اون گل میشن ‌. 
زندگى شده بود تیک تاک ساعت تا سکوت رو بشکنه.تا خواسته یا ناخواسته غرقم کنه توى خاطرات..ى تویى ک تمام گذشته منو پر کرده بودى..نمیدونم دست خودت بود یا نه اما خوب میدونستم ک من تنها مجرم این داستان،شناخته شده بودم.خوب میدونستم حلقه دار رو تو انداخته بودى گردنم تا هر ثانیه یادم بیارى که هیچوقت دوستم نداشتى. امضا:سال ها قبل؛دوشنبه اى ک هیچگاه یادم نمیرود...!
من کشیدم. می دونم چه دردیه ... فکر کن هیچی محلت نده ... هیچی ها ... اصلا انگاری که تو رو اون خلق نکرده باشه. انگاری فرشته ها خواسته باشن شیطنتی کنن و قاطیِ بقیه ی آدما، تو رو تفریحی ساخته باشن و فرستاده باشن زمین ... بی اذن خدا. 
نتیجه اینکه ... مهم نیستی براش. میشی عینهوی این بچه هایی که ناخواسته به دنیا میان ... هی نگات می کنه و هی میگه تو رو کجا دلم جا بدم آخه؟
آخرین جمله‌ای که توی آخرین ساعات سال به خودم دارم میگم اینه که:
همه چیز قابل تحمله و همه چیز قابل بخشش جز چیزی که باعث شکستن دل دیگرون بشه
امید وارم دلی رو نشکسته باشم توی یک سالی که گذشت. و اگر هم خواسته یا ناخواسته زخمی نشوندم بر دلی خدا به دلش بندازه و باهام صاف بشه 
منم دارم سعی میکنم دلم رو صاف کنم با همه اونایی که شاید جایی باعث شکستن دلم شدند.
تا چه پیش آید زین پس 
⭕️در جنگ بین خواسته ها و باورها همواره باورها پیروز می شوند:
یعنی اگه شما خواسته ات اینه که پولدار بشی ولی باورت اینه که آدمای پولدار مغرورن، پولدار نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که رژیم بگیری و لاغر شی ولی باورت اینه که رژیم گرفتن باعث بیماری میشه، لاغر نمیشی!
اگه خواسته ات اینه که تو شغلت موفق بشی ولی باورت اینه که آدمای موفق اون شغل، آدمای بدی هستن، تو موفق نمیشی!
✅باید باورهات و خواسته هات هم جهت باشن.
 بررسی کن ببین چه خواسته هایی داری و چه
خلاصه روز بیست و دوم با استفاده از قدرت معجزه آسای شکرگزاری ، میتوانی کاری کنی که خواسته هات  پیش رویت ظاهر شوند. فهرست ده خواسته ای ✈️ را که آماده کرده ای، بردار. تک تک جملات و خواسته های فهرستت را بخوان و به مدت یک دقیقه تصور کن که همین الان به خواسته ات رسیده ای و تا جایی که میتونی حال و هوای شکرگزاری را احساس کن.☺️اگر دلت میخواهد سریع تر به خواسته هایت برسی، از امروز به بعد فهرست خواسته هایت را در کیفت بگذار و هر جا میروی آن را با خودت ببر.
قرار تامین خواسته به درخواست خواهان یا نماینده او صادر می گردد. در نتیجه درخواست کننده صدور قرار تامین خواسته باید نفع، سمت و اهلیت قانونی داشته باشد.خواسته باید قطعی و قابل مطالبه باشد و تحقق وجود آن موقوف به وقوع یا عدم وقوع حادثه‌ای در آینده نباشد. میزان خواسته باید معلوم یا عین معین باشد؛ یعنی خواسته باید مالی بوده و مستقیما قابل ارزیابی به پول باشد.
توی جمع هایی که خواسته ناخواسته الان باهاشون درگیرم( دانشگاه، فامیل، یه عدهی متفاوتی از دوستا، فامیلای دور) ، هی میگن کاش یکی بیاد از این وضع نجاتمون بده ( این وضع: وضعِ مسخره ی نارضایتی از استاد، وضعِ تعصب بیخود شوهر، وضعِ کنترل ببش از اندازه ی والدین و ...)
اون لامصبی که شرایط رو تغییر میده، خودتی. اون لامصب تویی که جای یه کاری کردن، داری غر میزنی.. حالیته؟ نه جداً حالیته؟ تویی..
متاسفم، تو به خودت نیاز داری
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام به همه شما خوبان
شب قدر است و شب بازگشتن به سمت خدا. خدا همه چیز را می بخشد جز حق الناس را! حق الناس مهمه... خیلی چیزا رو از آدم می گیره... 
خیلی بدی کرده ام خواسته یا ناخواسته اش مهم نیست. بدی های داشته ام. اشتباهاتی داشتم.... دستم به خیلی ها شاید نرسد حلالیت بگیرم اینجا محل خوبی است برای حلالیت طلبیدن . حلالم کنید ! با تمام استخوان بودنم ازتون میخوام حلالم کنید اگه نمیبخشید بگویید دقیقا چه کنم که ببخشید. ازتون ممنونم. 

چطور به خواسته هایمان برسیم؟
راز رسیدن به موفقیت این است که با خود واقعی‌تان در ارتباط باشید و در عین حال، خواسته های بیشتری داشته باشید. برای رسیدن به موفقیت، فقط شاد بودن کافی نیست، بلکه باید سطح توقعات خودتان را نیز بالا ببرید. اگر واقعاً چیزی را بخواهید، می‌توانید به آن برسید. افرادی که به خواسته های خودشان نمی‌رسند، حتماً خواسته های خودشان را تا به حال با خودشان مطرح نکرده‌اند. شاید آن‌ها گاهی چیزی را خواسته باشند ولی واقعاً از ته د
رابطه قانون جذب کائنات با افکار و ذهن :

بر اساس قانون جذب کائنات، بین کائنات و افکارتان یک رابطه وجود دارد . خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده است که می تواند انرژی و ارتعاشی که از ذهنتان ارسال می شود را دریافت کنند و با توجه به آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان کنند .
با توجه به قانون جذب کائنات، افکارتان می تواند انرژی و ارتعاشی که ذهنتان تولید میکند را کنترل کند، و احساسات به شما می گوید که الان در حال فرستادن چه ارتعاش و ان
دیروز داشتم با خودم فک میکردم، که چقد زندگی مزخرفه! 
واقعا همه چی افتضاحه...
علت اصلیشم اینه که همه چی اجباره...
اومدنمون، رفتنمون
تنفرمون، عشقمون
رنگمون، زبونمون
همه چی 
حتی اختیارمونم اجباره 
.......
اما توی این دنیای پر از اجبار خیلی خوشحالم که این اجبار باعث شد من با مهدی آشنا بشم. 
مهدی بهترین دوست منه.
بین 8 میلیارد آدم هیچ کسی مثل من مهدی رو و مثل مهدی من رو نمیتونه درک کنه.
مهدی یه عشقه...
یه عشق که با هیچ دختری که هیچ با هیچ آدمی که هیچ، با هی
بعضی وقتا ارزو میکنم کاش هیچکسیو دورم نداشتم کاش تنهای تنها بودم 
کاش از اون اول اجازه نمیدادم کسی بهم نزدیک بشه
بعضی وقتا داشتن ادمای نزدیک بیشتر از هرچی میتونه بهت اسیب بزنه میتونه فکرتو درگیر کنه میتونه قلبتو بشکنه شاید خواسته و ناخواسته اذیتت کنن
یه وقتایی ادما خیلی دوست نداشتنی میشن
یه وقتایی ارزو میکنم کاش همون ادم گوشه گیر و تنها بودم کاش حتی یبارم کسی در این اتاقو نمیزد و وارد نمیشد کاش هیچ راه ارتباطی با دنیای بیرون نداشتم
AnyDesk نرم افزاری است که برای ریموت شدن از یک کامپیوتر به دیگری ، مورد استفاده قرار می گیرد .
پس از فیلترشدن TeamViwer، نرم افزار AnyDesk همان کاربرد را برای ما دارد و قابل استفاده است . 
گاهی ممکن است ، چند ثانیه پس از شروع ارتباط ریموت ، به صورت ناخواسته ، ارتباط قطع شود . 
یکی از راه حل ها ، برداشتن تیک از گزینه Allow Direct Connection در بخش Connection است . 
تو بدترین لحظات زندگی تنها چیزی که میتونه باعث آرامش بشه معنویاته
پیوستن به اصل وجود یعنی خدا
فقط و فقط با استغفار
بابت همه چیز.. تمام اشتباهاتی که خواسته و ناخواسته مرتکب شدیم.. تمام افکار پریشون و منفی.. همه کم کاریها.. بابت تمام مسائلی که میتونستیم به خدا بسپاریم و ازش دست بکشیم تا درست بشن اما اینکارو نکردیم
یه استعفاری هست به نام " استغفار ۷۰ بند امیرالمومنین" به نظر من بی نظیره
وقتی قلبا میخونی و به معانیش فکر میکنی حالتو عوض میکنه
اینو م
و توش نوشت به دخترهایی که بی ادبی به والدینشون می کنن و گاو و زر نزن و خفه و چیزایی که زشته آدم بنویسه نمیگن مبارک 
خوب اونقدر خوشحال شدم که با خودم تصمیم بگیرم دیگه بهش فوش ندم 
ولی خوب اون هنوزم حرف نمیزنه 
حتی یه بسته شکلات شیک مجلسی خریدم و بهش تعارف کردم فقط یکی برداشت و هیچی نگفت 
سلام هم که کردم جوابی نشنیدم 
شکلات رو خودم تعارف کردم و بعد بردم قایم کردم 
چون اصصصصصصلا دلم نمیخواد دختر کوچیکه برداره
و مامان فاطمه (خواهر دومیم) 
اگه تو ب
خود واقعی بودن چیزی است که خیلی ها قبولش دارند
... حتی اگر کسی این حرف را قبول هم نداشته باشد ، بالاخره یک روز ، یک جا ، در یک
اتفاقی ، دلش برای خود واقعی اش تنگ می شود
...
اما گاهی آدمهایی را می بینم که چیزی از خود واقعی
شان باقی نگذاشته اند ... با نقاب های مختلف ، خودشان را دفن کرده اند و حتی صدایش
را هم نمی شنوند ...
گاهی این آدمها ، یک عقیده را پنهان
میکنند ، گاهی یک عشق را و گاهی یک چهره را ...
من دلم به حال دختری که اعتماد به نفسش را روی برج
لوازم آرای
دانلود رمان زن ناخواسته با فرمت پی دی اف
دانلود رمان با لینک مستقیم رایگان و فرمت های pdf,apk,epub,jar برای موبایل و کامپیوتر

| دانلود رمان زن ناخواسته |

دانلود رمان زن ناخواسته با فرمت پی دی اف کاملا رایگان
و با دانلود سریع در اختیار شما عزیزان

♦|   نام رمان : زن ناخواسته
♦| نویسنده : ناتاشا اندرز
♦| مترجم : فرشته . م . راد
♦| موضوع : خارجی / عاشقانه
♦| فرمت : پی دی اف
♦| تعداد صفحات : ۱۲
♦| خلاصه و قسمتی از رمان :

تمام چیزی که الساندرو دی
رشد کار : آنچه در پی خواهید خواند گزارش یکی از خبرگزاری های رسمی کشور درباره کمیت فاجعه نما - و به تعبیر این خبرگزاری نگران کننده ! - حوادث کار در میهن ما است . پیدا است که این قبیل گزارشها خواسته یا ناخواسته یا شاید هم به خاطر برخی معذوریتها به برخی عوامل اشاره می کنند و برخی دیگر را - که عواملی با درون مایه  سیاسی  آنهم در سطح کلان است - ناگفته می گذارند.
ادامه مطلب
سردمداران آمریکایی وقتی به کشوری در حوزه خاورمیانه نگاه میاندازند مشاهده
می کنند که خواسته یا ناخواسته به طریقی با سپاه رو در رو شده و نمی
توانند کاری با آنها انجام بدهد از جناح دیگر یعنی در حیاط خلوت خود در
آمریکای حنوبی و ونزوئلا هم رد پای ایران و سپاه را باز هم می بینند,
آنجایی که علیرغم آنکه در خاورمیانه نیست اما باز هم آسایش ندارند و در
آنجا نیز با ایران و سپاه روبرو می شوند...
متن کامل:
چرا ترامپ سپاه را در لیست تروریستی قرار داد
دانلود رمان زن ناخواسته با فرمت پی دی اف
دانلود رمان با لینک مستقیم رایگان و فرمت های pdf,apk,epub,jar برای موبایل و کامپیوتر

دانلود کریپتو تب برای کامپیوتر

دانلود رمان زن ناخواسته با فرمت پی دی اف کاملا رایگان
و با دانلود سریع در اختیار شما عزیزان

♦|   نام رمان : زن ناخواسته
♦| نویسنده : ناتاشا اندرز
♦| مترجم : فرشته . م . راد
♦| موضوع : خارجی / عاشقانه
♦| فرمت : پی دی اف
♦| تعداد صفحات : ۱۲
♦| خلاصه و قسمتی از
در حالیکه همه دنیا ، حتی عقب افتاده ترین ممالک هم نهایت سعی خودشون رو میکنن تا به بهترین شیوه ممکن برای رفع مشکلات احتمالیشون از علم ارتباطات استفاده کنن و نهایت تلاششون رو بکار میبرن تا مبادا در عصر ارتباطات، با غفلتی خواسته یا ناخواسته ازسایرین عقب نمونن، ولی در کشور همیشه سرفراز من برعکس بقیه دنیا عمل میشه ! خلاصه بگم : تا تقی به توقی میخوره ، اولین عکس العمل خسروان مملکتی ( مسئولین گرامی) اینه که اینترنت رو قطع میکنن، راه چاره را ، در قط
لیزر موهای زائد راهی برای از بین بردن دائمی موهای ناخواسته لیزر موهای زائد یک روش پزشکی ثابت شده و ایمن برای از بین بردن موهای ناخواسته در قسمت های مختلف بدن است.

لیزر موهای زائد این روزها طرفداران زیادی دارد و بسیاری از آقایان و خانم ها برای راحت شدن از شر موهای ناخواسته خودشان از این روش استفاده می کنند. لیزر موهای زائد به معنای حذف دائمی موها توسط اشعه لیزر است که با تخریب فولیکول های مو از رشد مجدد آنها جلوگیری می کند.
فقط باید توجه داش
بت من تو هستی
کسی رو بیشتر از تو اگر دوست داشتم آزادی از من سلبش کنی.
من آباد میشم اگر به دست تو ویران بشم.
دلم میخواد کفشهام رو دربیارم صدات رو بشنوم؛ کاش نوری ببینم...
از تو اگر غیر از تو خواسته باشم کم خواسته ام. قلبم رو پر از محبتت کن و خالی کن از هرچه غیر از خودت...من رو از منیت خالی کن. 
من آن توام، مرا به من باز مده 
* آیه 24 سوره قصص

برخی مسائل فرهنگی اقتصاد
هادی چیت سازاقتصاد چرخه‌ای است که دولت و مجلس، تولیدکننده و مصرف‌کننده در آن نقش دارند. دولت و مجلس، از جهت قانونگذاری درست و نظارت بر اجرای قوانین، اقتصاد را پیشرو یا کندرو می‌کنند. روی این یادداشت ناظر به ایشان نیست؛ چون ربطی به تبلیغ رمضان ندارد. اما دانستن ویژگی‌ها و مسائل دو گروه دیگر، یعنی مصرف‌کننده و تولیدکننده، از آن جهت که مخاطب روحانیون هستند، حائز اهمیت است. در ادامه به مسائلی اشاره می‌کنیم که مانع
خواسته شما از قبل از جانب خداوند بزرگ مهیا شده است.آن چیزی که شما آرزوی آن را دارید، استعدادش را خداوند در قلب شما گذاشته است.او از قبل ترفیع و جایگاه شما را مشخص کرده استبا ایمان بمانید مشکلی که حتی فکرش را نمیکردی پروردگار بزرگ به بهترین شکل حل خواهد کرد.
دلتنگ نگاهت هستم احساس میکنم تا زمانی که تو باشی دنیا معنی دارد زندگی با حضور تو در این دنیا زیباست وقتی برای زنده ماندنت تلاش کردم نمی دانستم یک روز اینگونه خشنود خواهم بود دلم از حضورت لذت میبرد چشمانت دنیا را پر از رنگ میکند هیچگاه فکر نمی کردم یک موجود کوچک ناخواسته با تمام وجود خواسته اینگونه بیقرارم کند اینگونه عاقل سود بزرگ شود بخندد یک روز پرسیدی اگر مادر شوی او را بیشتر از من دوست خواهی داشت میخواهم بگویم نه حتی اگر مادر باشم موجود
بسم الله

هوای آن روزهای خوب را کردم
همان روزهای سبز
انگار آن سال ها صورتی بودم
الان هم خوبم
خیلی خوب
ولی این خوب گاهی زود خسته می شود
و همین هم مرا می ترساند
با چشم های وحشت زده به گذشته خیره می شوم و فقط میخواهم بفهمم که آن روزها چرا بهتر بودم
و فقط به یک چیز می رسم:
بی خبری!!
و به خودم حق میدهم بابت همه سرخوشی ها
ولی انگار هرچه بیشتر بدانی نفس کشیدن سخت تر می شود
ولی همه این ها و همه این روزها می گذرد
به خودم نوید روزهایی را میدهم که این دره را ط
قانون جذب یکی از قوانین الهی است که از ابتدا جهان بوده است و تا انتها هم خواهد بود، کسانی که مراحل قانون جذب را بشناسد بسیار می‌توانند سریع‌تر از دیگران رشد کنند و به خواسته و اهداف خود برسند.
برای استفاده از این قانون نیاز است که ابتدا خود قانون را بشناسیم و بعد قدم‌به‌قدم با آن پیش برویم.
قانون جذب در یک نگاه
قانون جذب می‌گوید: که هر چیز مشابه خودش را دریافت می‌کند
چطوری از این قانون استفاده کنیم؟
برای آنکه بتوانیم از این قانون خیلی بهتر
رفیق گفت پست اخرش عوض شده.همین چند لحظه پیش باز رفتم سراغش.بدموقع هم رفتم.آخرش را بعد آن که من خوانده بودم اضافه کرده.اصلا انگار برای من اضافه کرده.رفیق است دیگر.خواسته یا ناخواسته.دانسته یا ندانسته.
رفیق راست میگوید.مثلا تو،شما،شمای غیر قابل وصفِ با هر وصف،همیشه معلم میمانی‌.چه خوب که همیشه معلم میمانی.اصلا چون معلم میمانی من حالا،همین حالا،میبارم.اصلا چون معلم میمانی باز پست رفیق را خواندم.اصلا چون معلم میمانی دوستت دارم.
تو تا ابدمعلم م
دانلود رمان زن ناخواسته با لینک مستقیم

دانلود رمان با لینک مستقیم و فرمت های pdf,apk,epub,jar برای کامپیوتر و گوشی های اندروید و آیفون
دانلود رمان خارجی و عاشقانه

|   نام رمان : زن ناخواسته
| نویسنده : ناتاشا اندرز
| مترجم : فرشته . م . راد
| موضوع : خارجی / عاشقانه
| فرمت : پی دی اف
 |تعداد صفحات : قسمتی از رمان
 خلاصه و قسمتی از رمان :
تمام چیزی که الساندرو دی لوسی از همسرش میخواهد یک پسر است . و بعد از یک سال و شش ماه زند
خداوندا دنیا بر کدامین محور برای من می چرخد؟خواسته های من و یا رفتارم؟ اگر محور چرخیدن دنیای تو خواسته های ماست که من تو را می خواهم و تو را برگزیدم.
و اگر رفتارم، که من شرمسار روی تو هستم و در این صورت کار خود را به رحمت تو واگذار می کنم.
خداوندا مرا لحظه به خویشتن وامگذار
یه موقع هایی ناخواسته یا خواسته همچین از خدا دور میشم که باورم میشه انگار بودن و نبودنش فرق نداره!
یا انگار بود و نبود من واسه اون فرق نداره!
مثل این روزای من که خیلی ازش ناامید و دور شدم. فقط چسبیدم به هدفهایی که از تلاش واسشون خسته شدم!
دیگه با خودم میگفتم خدا کاری با من نداره و منم دیگه کاری با اون ندارم. به خودم دروغ میگفتم چون مدام به یادش بودم! بهش فکر میکردم!
ازمون خواستن اول دفترمون یه جمله ی تاثیرگذار و انگیزه دهنده توی زندگی بنویسیم.
هر
امام حسن مهربان سلام
این نوشته ایست از علی اصغر که چندین سده بعد از شما به این دنیا رسیده
چند شب پیش سالروز تولد شما بود. همین
میخواهم در مورد همین "همین" بنویسم
جرقه ی این حرفها وقتی زده شد که یک توئییت خواندم، که میگفت کسی سال گذشته در روز میلاد شما از بی عائلگی دلگیر بوده و دوستش به او میگوید که بیاید و از شما بخواهد تا شما از خدا برایش بخواهید و حالا امسال همسری دارد و فرزندی در راه...
چی شد دقیقن که از زندگی من کمرنگ شدید؟ چی شد که اهل توسل نی
می‌فرمایند که:«تو فقط وقتی به خواسته‌های خانواده‌ت اهمیت میدی که خواسته‌های اونا در جهت خواسته‌های خودت باشه. در واقع تو چارچوب ذهنی‌ای که برای خودت ساختی، خانواده هیچ جایگاهی نداره، مگر این که به واسطه‌ش به خواسته‌های خودت برسی» بعد در ادامه می‌فرمایند که:«تو آدم خیلی قانعی هستی و من هیچ وقت ندیدم خواسته‌ی زیادی از خانواده‌ت داشته باشی.» و بعد از مطرح کردن چند تا موضوع دیگه ادامه می‌دهند:«تو هنوز هم بابت اون موضوع ناراحتی و حالت و
خواب دیدن اینکه مرتکب زنا شده اید یا یک امر به معروف دارید ، دلالت بر خواسته ها و خواسته های جنسی شما دارد که آرزوی ابراز آن را دارید. از طرف دیگر ، این نشان دهنده خیانت به ناخودآگاه شما است. ممکن است خود را در شرایطی گرفتار کنید که به نفع شما نباشد ، حتی ممکن است غیرقانونی باشد.
ادامه مطلب
من از اسمان تنها خواستم ببارد. بر مزرعه ای که مدتهاست در نگاهش ارزوی قطره های باران موج می زند.
من از مترسگ با کلاه زرد خواستم بیدار بماند. بر سر دانه های خواب آلود گندم که مدت هاست به خواب زندگی کردن رفته اند.
صدای آرام در گوشم زمزمه کرد، خودت چکار می کنی؟
بار دیگر به فکر فرو رفتم با مظمون این سوال که خواسته ام از خودم چیست؟
گاهی در زندگی یک جورهایی می شودکه... دل و دماغت به هیچ کاری نمی رود! نه سردرد داری... نه از موضوعی خواسته یا ناخواسته ناراحتی... نه کسی خنجر کینه به پشتت فرو انداخته. نه... دوست داری تنها باشی، خودت و خودت به یک گوشه خیره بشوی... سکوت باشد و سکوت و تنها یک نوای ملایم از آهنگی که روحت را نوازش بدهد(مثلا until the last moment) چایت را بنوشی و به هر کس و هر چیزی فکر کنی! رویا ببافی و برای خودت لبخند بزنی! حرف های مادربزرگت را مرور کنی و با انگشتانت بازی کنی... بروی لب
خیلی وقتها بین افرادی که کتاب می خوانند و دوستانی که با کتاب بیگانه هستند بحث در می گیره. غالبا بیگانگان با کتاب استناد می کنند که خواندن کتاب به تنهایی کافی نیست و باید عمل هم کرد. ولی افرادی که کتاب می خوانند نه تنها خواندن کتاب را سرگرمی خود معرفی می کنند یادگیری نگارش و اصول را نیز مطرح می کنند.
نگاه من طور دیگری است
به نظرم خواسته یا ناخواسته وقتی کتاب می خوانیم با منطق آشنا می شویم و در این صورت ذهنمان جستجوگر می شود و آنگاه هر صحبتی را به
ارزش افزوده در زبان مقصد-دستاوردهای ترجمه
زیاد شنیده ایم که در ترجمه بسیاری از لطافت های متن اصلی از دست می رود. در اینجا با مثالهایی از مهمترین ترجمه های ادبی فارسی سعی می کنم بر آنچه که در ترجمه بدست می آید تاکید کنم. 

مترجم ادبی بازرگانی است که ادویه ای را از سرزمینی دور می آورد، در این سفر، نمک هفت دریا بر آن چاشنی نشسته، رطوبت انبار کشتی در آن اثر کرده، آفتاب هفت صحرا بر مغز آن تابیده و خلاصه شیره جان نویسنده به هزار شیوه خوش و ناخوش، خو
خدمات محتوایی چیست؟
تا حالا شده بدون این که اس ام اس بزنید یا تماس بگیرید شارژ سیمکارتتون کم بشه؟ یا روی قبض هزینه "خدمات محتوایی" رو دیدید؟
خدمات مبتنی بر محتوا یا سرویس ارزش افزوده یا VAS  یک سری خدمات غیر ضروری هستن که از سمت اپراتور ها به شما ارائه میشن. روش های مختلفی وجود داره که شما خواسته یا ناخواسته این خدمات رو فعال کنید. مثلا نصب بعضی اپلیکیشن ها و بازی های ایرانی (تقریبا 90 درصد اپلیکیشن هایی که خدمات به ظاهر رایگان به شما ارائه میدن)
پیش بینی در روابط:
شما همین حالا می‌توانید بگویید در روابطتان چه داده‌اید. اگر رابطه‌ای عالی است، بدین معناست که شکرگزاری و عشقی که می‌دهید از نیروی منفی و گلایه‌های شما از آن رابطه بیشتر است. اگر رابطه‌ای بغرنج و پر کشمکش است، بدین معناست که احساسات منفی که ناخواسته و یا شاید حتی خواسته بروز می‌دهید بیشتر از عشق است.
سؤال:چگونه همین حالا رابطه ی عاشقانه ام ‌را جذب کنم؟
جواب:تمرینی به شما می دهم: با جستجوی چیزهایی که در آن شخص دوست دارید
من استرس دارم. اعصابم خرده. همش دارم با خودم کلنجار میرم. چرا اینجوری شد؟ چرا اونجوری شد؟ باید این کارو کنم. باید به این نقطه برسم. چرا فلان چیزو ندارم و ... توی دلم دلشوره و توی سرم افکار مغشوش و آرزوهای نا تموم.
خودم رو تجسم می کنم وقتی به خواسته هام رسیدم... آرامش. سعادت. احساس رضایت از خود.
بعضی از چیزایی که الان دنبالشونم رو یکی از دوستام داره. دوستم بیشتر  از من دغدغه، استرس و آرزوهای جور و واجور داره. توی دلم بهش فحش میدم که خره! الان تو کلی چی
کاش میشد وقتی به دنیا میومدی یه فرم بهت میدادن میگفتن دو تا خواسته بگو. خب قطعا من میگفتم تولد در یکی از کشور های اسکاندیناوی اونوقت میتونستم وقتی بعد از ظهر برمیگردم خونه با این حال که آسمون پر از ابرهای سیاه هست و خورشید پشت این ابرها کاملا مخفیه کلید مینداختم و وارد خونه میشدم  در حالی که هیچکس خونه نیستپ.ن 1: این اتفاق سالی یکی دوبار میفته و هر بار که مواجه میشم باهاش قند تو دلم آب میشه
پ.ن 2: هنوز به خواسته دوم فکر نکردم
--عضو هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: لایحه قانون تجارت که در مجلس در حال بررسی و تصویب است، تغییر و تحولاتی در آن ایجاد شده که هیچ هم‌خوانی و سنخیتی با شرایط کنونی کشور ندارد
--هاله حامدی‌فر افزود: همچنان بختک ارز ۴۲۰۰ تومانی از روی بدنه صنعت و تجارت کشور برداشته نشده و کمر تولیدکنندگان زیر بار بروکراسی ارز ۴۲۰۰ تومانی در حال خرد شدن است و آنهایی نیز که دستشان به هر شکلی، خواسته و ناخواسته، به این ارز رسیده، متهم به فساد شده‌اند
--وی گفت: طی م
متاسفانه برخی ها خواسته یا ناخواسته دروغ هایی را برای شرکت تلفیق هنر میگویند که مجوز ندارد و کلاه برداری و هرمی و...اما برای نمونه مجوز شرکت تلفیق و هنر و استعلام آن از سایت قوه قضایئه را برای شما آوردیم برای دیدن مجوز روی استعلام از سایت قوه قضاییه کلیک کنید. 
علاوه براین نماینده رهبر انقلاب در صنایع دستی حجت الاسلام نیکزاد علنا از تلفیق هنر دفاع جانانه کردند.تا حرف و حدیث از بین برود. برای دیدن سایر اطلاعات به آیدی تلگرام اینجانب @hoseineidi75 م
به یک نکته پی بردم.
به اینکه من همانم که بودم.
خودم شکل خواسته های خودم را تغییر دادم.
خواسته هایم همان است که بود. و بر همان اساس.
و من شکلشان را تغییر دادم چون شکل زمان تغییر کرد.
و این از تیزهوشی من بود.
من خود را پشت زمان جا نگذاشتم.
من در هر عصر، به زبان همان عصر شاعری کردم.
هر عصر، می و جام و بزم خودش را داشت.
#نکته
یکی از مشکلاتی که معمولا در دعاوی حقوقی پیش می آید این است که خوانده (کسی که دعوی علیه او طرح شده است. به دادگاه فراخوانده می‌شود تا به دعوای خواهان پاسخ دهد) در طول مدت دادرسی خواسته (مال مورد دعوا) را به افراد دیگر منتقل می کند و یا بعضا اقدام به آسیب زدن به خواسته می کند. بنابراین قانون گذار در نظام حقوقی ایران برای جلوگیری از هرگونه تضییع حقوق خواهان (کسی که دعوایی را طرح می‌کند و از دادگاه می‌خواهد به امری رسیدگی کند)، راهکار قرار تامین خ
واقعا دلم میخواد بعد از صحبت‌هایی که قراره شنبه اتفاق بیفته یه پشتیبان روحی داشته باشم.کاش میشد چند ساعت دیگه کنارم باشه بعد بره (واسه همیشه؟) نه به خاطر اینکه چیزی بینمون پیش بیادا، نه. فقط واسه وداع پایانی.ولی خب از اونجایی که خواسته‌های من فقط روی کاغذ برای سامر چایلد مهم بوده و نه در عمل، امیدی به برآورده شدنش نیست.شاید من توقع زیادی دارم از کسی که دیگه تو زندگیش نیستم. هم؟
اینکه میگن "شما عزمتون رو جزم کنید و تلاش کنید، اونوقت تمام کائنات بسیج میشن تا تو مسیر درست رسیدن به خواسته‌هات قرار بگیری و برسی بهشون" ؛ خواستم بگم دقیقاً زمانی‌که  اطمینان داشتم همه‌چی داره درست پیش میره و مشکلی نیست‌ و دارم به خواسته‌م میرسم همین کائنات زدن کار رو خراب کردن.

+به درجه‌ای از معرفت رسیدم که اگه همه‌چی خوب پیش بره نگران میشم.
به یک نکته پی بردم.
به اینکه من همانم که بودم.
خودم شکل خواسته های خودم را تغییر دادم.
خواسته هایم همان است که بود. و بر همان اساس.
و من شکلشان را تغییر دادم چون شکل زمان تغییر کرد.
و این از تیزهوشی من بود.
من خود را پشت زمان جا نگذاشتم.
من در هر عصر، به زبان همان عصر شاعری کردم.
هر عصر، می و جام و بزم خودش را داشت.
#نکته
فردا و پس‌فردا که بگذرد، چیزی از ماه مبارکش باقی نمی‌ماند. من می‌مانم و آرزوهای برباد رفته. همۀ اوقات فکریِ این خیالِ خامم که از فردایِ ماه رمضان، شروع می‌کنم به کارهایی که تویِ ماه مبارک از خدا خواسته‌ام موفقم بدارد در انجام دادن‌شان. 
آدمی همیشه در حال فریب‌دادن خودش است. اصلا تا خودت را نفریبی، نمی‌توانی دیگران را بفریبی. درست و حسابی که فکر کنی می‌بینی ماه رمضان، به‌ترین اوقاتی بوده که همان چیزهایی را که از خدا خواسته‌ای، شروع کن
از خونه پیاده راه افتادم تا برم دخترما از مهد بیارم تومسیر که داشتم میرفتم یه پرنده خیلی قشنگ توی چمن ها داشت راه میرفت یه بچه کوچولو دوید به سمتش تا بگیردش هرچی بچه بیشتر می دوید پرنده دورتر میشد .........
باخودم فکرکردم طفلکی بچه خوب دلش میخواست این پرنده را بگیره پس به سمتش اومد اما هرچه بیشتر می دوید پرنده دورتر میشد راه حل چی بود کجای کار این بچه اشتباه بود که به خواستش نمیرسید ؟
خیلی وقتها ماخواسته های زیادی داریم ودنبال خواسته هامون میدوی
روش مطرح کردن و رسیدن به خواسته های جنسی

روش مطرح کردن و رسیدن به خواسته های جنسیاکثر مردها در زمان ازدواج تصور رابطه جنسی مکرر و راضی کننده با همسر خود دارند و آن را یکی از نعمتهای خدادادی ازدواج تصور می کنند. در آن لحظه بیشتر خانمها هم با شوهرانشان هم عقیده هستند. اما با گذشت زمان این مردها متوجه می شوند که دیدگاه خانمهایشان با آنها یکی نیست. آنها می فهمند که رابطه جنسی مکرر نیاز به صحبت و مذاکره دارد که آنها هیچ مهارتی در آن ندارند. در
بسیاری از شما در مورد آزمون معروف لکه‌های جوهر رورشاخ (Rorschach inkblot test) شنیده اید که در آن از پاسخ دهندگان خواسته می‌شود تصاویر مبهم جوهر را بررسی کنند و سپس آنچه را که می‌بینند توصیف کنند.
این آزمون اغلب در فرهنگ عامه ظاهر می‌شود و غالباً به عنوان روشی برای افشای افکار، انگیزه‌ها یا خواسته‌های ناخودآگاه فرد به تصویر کشیده می‌شود.
رورشاخ در روانشناسی
#پوستر
استخاره شهادت ...
همرزم های شهید لطفی میگفتن :
مهدی آرزو داشت شهید بشه و جانباز شدن رو نمیخواست چون میگفت جانباز شدن  تحملش واقعا سخته ...
میگفت دوست دارم صورتم سالم برگرده تا خانوادم  با دیدنش آروم بشن ...
به این دو خواسته و استخاره شهادتش که نگاه می کنم ...
به این میرسم که وقتی عاشق خدا شدی ...
و خدا عاشقت شد ...
به خواسته هاتم توجه می کنه و نازتو می خره ...
مهدی وقتی برگشت ...
هم استخوان هاش خرد شده بود ...
هم جانباز نشده بود ...
هم صورت زیباش سالم بو
زنگ 
درس 
فعالیت انجام شده (فعالیت خواسته شده )
فعالیت خواسته شده (تکلیف)

اول 
ادبیات 
تدریس کتاب تکمیلی 10 + خواندن شعر خوانی درس 10 

دوم 
اجتماعی 
 برگزاری جشن انقلاب 

سوم 
زبان
تدریس درس 5 قسمت lestsning + تدریس درس 6 

چهارم 
زیست 
تدریس درس 13 قسمت معده 

یاهو
توی کتاب "خیره نگریستن به خورشید" یکی از راهکارهای مواجهه با ترس از مرگ رو پدیده "موج زدن" ذکر کرده بود؛ میگه که ما غالبا خواسته یا ناخواسته دوایر متحدالمرکزی از تاثیر ایجاد میکنیم که حتی پس از مرگ هم ادامه پیدا میکنه. بنظرم میتونه جواب محکمی برای مقاومت در برابر از دست رفتن معنای زندگی در برابر ناپایداری میشه. این چیزیه که احساس میکنم بهم تسلی میده. و میتونم برای خودم نگهش دارم. 
داشتم به این مسئله فکر میکردم که خوابم برد و توی خواب یدفع
علاوه بر درج مشخصات طرفین در دادخواست ، قسمت دیگر تعیین خواسته و بهای آن است که تعیین صحیح آن نقش بسیار مهمی در صدور حکم خواهد داشت. خواسته یا مالی است و یا غیر مالی ؛ بعنوان مثال در صورتی که از شخصی طلبی داریم ، بایستی میزان و مبلغ آن را در دادخواست قید نماییم، همچنین اگر مردی که همسرش منزل را ترک کرده است ، باید در قسمت خواسته الزام به تمکین وی را درج کند.

اگر نیاز به تنظیم دادخواست و شکوائیه دارید، بهترین وکلا و مشاوران حقوقی ما آماده خدمت
عادت خیلی مزخرفه، مثلا روزی سه بار ناخواسته گردنمو بین انگشتام‌ له می کنم و می گیرم، شب ها دستامو می برم سمت سرم کش مو رو باز کنم‌‌ یا دستم میره سمت شماره ات بهت زنگ بزنم، یهو یادم میاد، گردنبند و دادم مامان، موهامو از ته زدم و تو هم مُردی.
پ.ن: و نمی نویسم تا یادم بره
اغلب مورخان و دانشمندان، پول را مهمترین اختراع تاریخ بشریت می‌دانند. ذات پول به خودی خود بسیار خوب بوده و بستری برای رفع نیازهای انسان است. اما ذات و طمع انسان باعث می‌شود تا ما روی دیگر سکه را ببینیم. پول ویژگی‌های فوق‌العاده جالبی دارد که هر کس با دانستن آن‌ها، چیز بدی در پول نمی‌بیند. اما چرا ما درگیر این همه مشکلات پولی و مالی هستیم؟ چون اشتباهات خواسته یا ناخواسته انسان‌ها و متمرکز بودن سیستم‌های پولی موجب نقض ویژگی‌های اصلی پول م
امشب زنگوله ها به صدا آمدند یا شاید هم ناقوسها یا مناره ها ،، صداها یکی شدند و من هم بودم...
امشب روباه های دور دور چهچه زدند و پرنده ها زوزه های رندانه کشیدند و من هم خواندم..
امشب صدای خواسته های زیادی را شنیدم،، 
هرکس چیزی میخواستو خواسته ی من هم بودو همه مان یک خواسته شدیم ... 
امشب رفتیم تا دورها،، دست در دست هستی.. هستی رفت، من در ادامه اش بودمو و قلبم در دستانم بود... 
امشب که دنیا یکی شدو همه چیز دست در دست هم دادو طنازانه رقصیدیمو پای کوبید
نقش پادری را بازی نکنیدفکر می‌کنید چرا آدم‌هایی که بیشترین فداکاری و دلسوزی را در حق دیگران می‌کنند و حتی در این راه از خواسته‌های خود می‌گذرند "نمی‌توانند" به اندازه افرادی که چنین روشی را در زندگی ندارند، محبوب‌تر باشند؟برای این‌که محبوب و زیبا باشید هرگز نقش پادری را به‌عهده نگیرید تا دیگران از رویتان رد شده و لگدمال‌تان کنند.سعی نکنید خودتان را به خاطر دیگران قربانی کنید.خواسته‌ها و نیازهایتان را با جرات بیان کنید تا دیگران هم
سلام آقای مدیر من ۴ سال است که در مدرسهٔ شما حضور داشته‌ام و من چند تاکید بسیار مهمی دارم موضوع این است که می‌خواهیم مدرسهٔ بسیار شادی را داشته باشیم من از شما می‌خواهم که کتابخانهٔ مدرسه‌مان را بسیار بزرگ و پر از کتاب‌های علمی کنید. یکی دیگر از خواسته‌های من بردن اردوهای علمی زیاد مربوط به درس است و مهم‌ترین خواستهٔ من نیاوردن کیف یا کم آوردن کتاب و دفتر در کیف است. اگر شما به خواسته‌های من عمل کنید قطعا مدرسهٔ شادی را دارید.
باتشکر
خواستم یه مطلب قشنگ هم داخل این وبلاگ بذارم..
ویشاتویه سایت برآورده شدن آرزوهاست..آرزوت رودرج می کنی جه مادی وچه معنوی بقیه ازت حمایت می کنند.
اول بایدحامی باشی مثلااگر۱۰هزارکمک کنی ۱۰۰هزاراعتبارمی گیری ومی تونی یه آرزودراون حدکنی.خیلی هابه خواسته هاشون رسیدن پس شماهم می تونید.
اول ازآرزوی من حمایت کنیدوبعدمن ازآرزوی شماچون برای خواسته ی بعدیم بایداعتباربیشتری حامی باشم.
https://wishato.com/wish/wpRCIr

من استرس دارم. اعصابم خرده. همش دارم با خودم کلنجار میرم. چرا اینجوری شد؟ چرا اونجوری شد؟ باید این کارو کنم. باید به این نقطه برسم. چرا فلان چیزو ندارم و ... توی دلم دلشوره و توی سرم افکار مغشوش و آرزوهای نا تموم.خودم رو تجسم می کنم وقتی به خواسته هام رسیدم... آرامش. سعادت. احساس رضایت از خود.
بعضی از چیزایی که الان دنبالشونم رو یکی از دوستام داره. دوستم بیشتر  از من دغدغه، استرس و آرزوهای جور و واجور داره. توی دلم بهش فحش میدم که خره! الان تو کلی چی
یه دعایی هست که یه وقتایی ناخواسته و بی اختیار به زبون میارم!و عجیب هم عشق میکنم !خدایــا...از شــر خـودم،بـه تـو پنــاه می بـــرم.وووویییی که خدا میدونه چقدر به آرامش میرسم وقتایی که حس میکنم هیچکس جز خدا پناه و دوستدار من نیست، حتی خودم!!!!
دانش آموزان عزیز سلام
امیدوارم توی این روزهای کرونایی حالتون خوب باشه
برای جبران تعطیلات ناخواسته اخیر اینجا هستیم. اینجا درسهای جدید، تکالیف مرتبط و آزمونهایی ارائه میشه که بتونه به شما کمک کنه تا از وقتتون نهایت استفاده رو ببرید.

شما قبلا گرفتار در گذشته بوده اید، گرفتار در تربیتی که ناخواسته شما  و زندگی کنونی تان را شکل داده است، تاثیرگیری هایی که از این و آن یا حوادث تصادفی داشته اید شخصیت تان را مثل موم شکل داده است حالا وقت این است برای رسیدن به خواسته هایتان تغییر کنید.
پیش به سوی خواسته ها
از این به بعد، قرار نیست به گذشته برگردید، زندگی قبلی تان فرو خواهد پاشید، این شاید برای تان دردناک باشد اما اگر بخواهید ساختمان جدیدی بسازید نیاز دارید ساختمان قبلی را بطور
یه جوری دهانم رو دوختی که همه حرفها توی دلم موندن موندن موندن روی هم، نمی دونم کی قراره این بغض بترکه، ترکیدنی...
زیر پای همه مبناهای فکری و دلی م رو کشیدم، ندانسته، ناخواسته
یه جایی، سر یه پیچ تند بدون تابلو راهنما، توی یه جاده ی یه طرفه ی بدون شونه...

خواسته مردها در روابط جنسی شاید بسیار واضح و آشکار باشد اما اینطور نیست. در یک دنیای ایده آل هم زن و هم مرد باید انتظارات جنسی که از یکدیگر دارند را به همسرانشان بگویند. اما اگر سوالاتی نیز پیش بیاید، نرمال است. خواسته های جنسی مردان چیزی است که در نهایت به رضایت جنسی آنها منجر می شود. خب در این مطلب سایت ویکی روان به بررسی علایق مردان در سکس و اینکه مردان از چه زنانی و با چه ویژگی لذت می برند از دید روانشناسی می پردازیم.
پیش از شروع بد نیس
رمان ناخواسته ای به رنگ اجبار
نویسنده:آرزو توکلی
تعدادصفحات:۲۷۵
ژانر:عاشقانه-اجتماعی-تراژدی
فرمت:PDF-JAR-AOK-EPUB
خلاصه:
ساره دختریه از تبار تمام دختران جامعه مون، دختری که با تمام وجود عشقش رو می‌پرستید، ساره دختری عاشق و آرژین مردی با عشقی ممنوعه، مردی که نخواست عاشقانه‌های عشقش و برادرش را نابود کنه ولی مجبور شد…دختری که با تمام معصومیت محکوم شد به و ازدواج با مردی که برایش برادر بود… زندگی دو عاشق گره خورد به هم… یکی عاشق او و او عاشق دیگری
سلام به همه هم مداری های عزیز.امیدوارم مطالب سایت را مطالعه کرده و ضمن مطالعه آن قدری هم درباره آنچه صحبت می شود تفکر نمایید. به قول آقای کارل هیلتی نویسنده سوئیسی: سواد حاصل خواندن زیاد نیست،بلکه حاصل تعمق و تفکر در آن چیزیست که خوانده شده!
مطلب امروز توضیحاتی است درباره آیه 186 سوره بقره که به زیبایی خداوند را توصیف کرده و همچنین قانون جذب و مراحل آن را نیز توضیح داده است.خداوند در این آیه می فرمایند:
وَإِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِ

دانشجویی که سال آخر دانشگاه را می گذراند به خاطر پروژه ای که انجام داده بود جایزه اول را گرفت.او در پروژه خود از ۵۰ نفر خواسته بود تا دادخواستی مبنی بر کنترل سخت و یا حذف ماده شیمیایی «دی هیدروژن مونوکسید» توسط دولت را امضا کنند و برای این خواسته خود دلایل زیر را عنوان کرده بود :۱- مقدار زیاد آن باعث عرق کردن زیاد و استفراغ می شود.۲- یک عنصر اصلی باران اسیدی است۳- وقتی به حالت گاز در می آید بسیار سوزاننده است۴- استنشاق تصادفی آن باعث مرگ فرد
دنیا خلاف خواسته ی ما گذشته استدیروز پیش روست و فردا گذشته استتقویم من پر است از "امروز دیدنت"امروز یا نیامده و یا گذشته استدر جستجوی بخت به هر جا رسیده اماو چند لحظه قبل، از آن جا گذشته استدر بین راه، عشق همان عابری ست کهبا غم به من رسیده و تنها گذشته استای گل! همین که موقع بوئیدنت رسیددیدم که عمر من به تماشا گذشته استاین غیرت است یوسف من، هی نگو هوساز گیسوی سفید زلیخا گذشته استبا آن عصای معجزه بشکاف نیل رانشکافی آب از سر موسی گذشته استمثل قد
آنقدر می نویسم و پاک می کنم و می نویسم و پاک می کنم و نتیجه ای نمی دهد و هر روز روی این ها تلنبار می شود و این صدای لعنتی هم هر روز بیشتر از دیروز بی استفاده می ماند که آخرش رودل می کنم... این خط این هم نشان... در حال حاضر تنها چیزی که مرا از منفجر کردن وبلاگ با پست های احمقانه باز می دارد «روز های مرده» است و این امید که فردا باشگاه دارم و آنجا ناخواسته خالی می شوم ...
زنگ 
درس 
فعالیت انجام شده (فعالیت خواسته شده )
فعالیت خواسته شده (تکلیف)

اول 
ادبیات
تدریس درس 11 + تدریس کتاب تکمیلی درس 10
درس 11  قسمت نوشتن در دفتر و خود ارزیابی در کتاب نوشته شود 

دوم 
اجتماعی 
تدریس درس 16 +17 توسط معلم  
هفته ی بعد 4 درس جغرافیا پرسش یا شاید امتحان گرفته می شود  

سوم 
زبان
 تدریس درس 6 
برای 3 حرف Ff , Vv , Ww  20 کلمه نوشنه شود  + صفحات 64 و 65 و 66 در کتاب کار خل شود 

چهارم 
زیست 
تدریس درس 13 قسمت گوارش نهایی
  هفته ی بعد پرسش گروهی  
خوشحالی وقتی که بعد از چند وقت بالاخره به فکرت برسه با قلبت دوست بشی
ازش بپرسی چرا ناراحته
چرا رنج میکشه؟

میخواست چی بشه؟و ببینی میگه اگر چطور میشد خوشحال میشدم؟
اونوقت به خواسته هاش فکر کنی ببینی منطقی؟
یعنی واقعا اگر خواسته هاش براورده میشد تو خودت گارانتی میکنی که اخرش خوشحال میشد؟

وقتی یک سوال ازش پرسیدم و فهمید از چه چیزی ناراحته و فکر کردم مسلما چیزی که میخواد با واقعیت خیلی فرق داره به حرفم گوش داد

راستی یک کتاب پی دی اف خوانده ش
نام رمان : ناخواسته‌هایی به رنگ اجبار
نویسنده : آرزو توکلی کاربر انجمن یک رمان
ژانر: عاشقانه_تراژدی
تعداد صفحات : 275
منبع :یک رمان
مقدمه:گاهی اوقات دلت یه چیزی می‌گه عقلت یه چیز دیگه! امّا حرف عقل و قلبت اون‌قدر‌ها مهم نیست چون روزگاه به ساز تو نمی‌رقصه. این تویی که باید رق*ص*ت رو همراه با ملودی زندگیت تنظیم کنی تا موفق بشی! حالا این وسط‌ها ممکنه برای توی آهنگی نواخته بشه ناخواسته، مجبوری برقصی ناخواسته، مجبوری لبخند بزنی ناخواسته و حالا ای
کم نیستند کسانی که از بی‌روح بودن زندگی در دنیای معاصر شکایت دارند. چون باید شبانه‌روز کار کنند، دائم خود را کنترل کنند و خواسته یا ناخواسته تابع قانون باشند. اما چگونه می‌توان در چنین شرایطی با سختی‌ها کنار آمد و بهتر زندگی کرد؟
زیگموند فروید دریکی از کتاب‌هایش، «تمدن و ملالت‌های آن» می‌گوید: متمدن شدن و به دنبال آن زندگی مدرن، باعث پیچیده‌تر شدن امیال و خواسته‌های آدم‌ها شده است. درنتیجه، ارضاء نیازهای ما هرروز سخت‌تر از گذشته می
اغلب ما "سواد رابطه" نداریم...
بلد نیستیم بفهمیم دنیای آدمها با هم فرق دارد
توقع داریم کسی که با ماست، خود ما باشد 
حتی حاضر نیستیم به نیازها , خواسته ها و علایق او توجه کنیم
غرور خودمان را بسیار دوست داریم!
اما توقع داریم او غرور و نیاز و توقع نداشته باشد !
و درکش سخت است برای ما
که او دنیایی دارد که خودش ساخته و آن را صرفا با ما به اشتراک گذاشته...
نه اینکه بخواهد بر اساس خواسته ی ما دنیای تازه ای بسازد...
ما بلد نیستیم کنار هم باشیم...
اگه از اون دسته از افراد هستید که اطلاع ندارید یا کلا آشنا نیستید . تصاویر داخل گالریتون تلفن همراه تون امکان داره به هر صورتی آپلود بشه داخل سرویس google photos اکانت جمیل تون و اطلاع نداشته باشید و گاهی خواسته یا ناخواسته امکان داره جمیلتون توی چندتا دیوایس ست شده باشه اتفاق های زیر میفته . 
 . اول این که تصاویر گالری شخصی شما قابل نمایش برای سایر کسانی هستن که به اون اکانت دسترسی دارند .
 .  دوم این که عکس های شخصتون داخل سرویس گوگل قرار میگیره و
اگه از اون دسته از افراد هستید که اطلاع ندارید یا کلا آشنا نیستید . تصاویر داخل گالریتون تلفن همراه تون امکان داره به هر صورتی آپلود بشه داخل سرویس google photos اکانت جمیل تون و اطلاع نداشته باشید و گاهی خواسته یا ناخواسته امکان داره جمیلتون توی چندتا دیوایس ست شده باشه اتفاق های زیر میفته . 
 . اول این که تصاویر گالری شخصی شما قابل نمایش برای سایر کسانی هستن که به اون اکانت دسترسی دارند .
 .  دوم این که عکس های شخصتون داخل سرویس گوگل قرار میگیره و
پسری که عاشقم شده، ازم خواسته دو سال بهش وقت بدم بیاد خواستگاریم چیکار کنم؟

سلاممن یه دختر 20 ساله و دانشجو هستم مدت 4 ماه پیش با پسری آشنا شدم نمیدونم چی شد که شیطون گولم زد و باهاش دوست شدم. قبلش با هیچ مردی حتی حرف نزدم.پسره هم قسم میخوره که عشق اول اون هستم. خیلی روم حساسه خیلی غیرتیه روم. ولی تا دیپلم بیشتر نخونده از زمانی که 6 سالش بود کار کرده ولی هنوز چیزی نداره ازم خواسته دو سال بهش وقت بدم بیاد خواستگاری.ولی بخاطر دور بودن شهر هامون نسب
تمرینات روزانه قانون جذبتمرینات روزانه قانون جذب بهتون کمک میکنه که به تمامی آرزو های خودتون برسید ، اینو از صمیم قلبم میگم و برای من که اینطور بود .
بعد از جواب به این سوال که قانون جذب چیست ؟ بدون شک به دیدگاه درست تری از قانون جذب رسیدی و میدونی که به معنی نشستن و بدون حرکت بودن و فقط فکر کردن به خواسته ها نیست !
اینکه چطور فکر کنیم و چطور درخواست کنیم هم خیلی اهمیت داره که در تمرین قانون جذب در موردش گفتم .
و باید بگم در صورتی که باور های خود
پس از ۵۶ روز از دستور دادستان زرند
معدن سیلیس به زرند بازگشت
خبرگزاری میزان- معدن سیلیس با پیگیری‌های دادستان زرند به این شهرستان باز پس داده شد.
به گزارش ندای زرند ، معدن سیلیس در منطقه جرجافک زرند که بنا به اتفاقاتی خواسته و ناخواسته در سیستم اداری سال‌ها بود که با نام یکی از شهرستانهای مجاور شهر زرند در حال بهره برداری بود و منافع حاصل از آن در آن شهرستان خرج می شد با پیگیری های دادستان زرند این معدن به شهرستان زرند بازپس داده شد.

سیدمه
اگر یک تولید کننده صنعتی بودم تهیه و فروش موارد زیر را پیگیری می‌کردم:
1- قاب موبایل مجهز به روپوش لنز دوربین
در موبایل های چند سال پیش ، لنز دوربین روپوش داشت و قابل بسته شدن بود . از نظر فنی هم درست است هم از ضربه خوردن جلوگیری میشود هم از گرد و غبار و چربی دست محافظت میگردد و هم لنز دوربین در برابر نور مستقیم آفتاب قرار نمیگیرد و دچار مشکل نمیشود . ولی چند سالی است که همه گوشیها بدون روکش عرضه میشود و به نظر من مهم ترین دلیل آن عدم امکان بستن ل
یادم میاد جوان بودم، یه ماجرایی از یکی از بچه‌های فامیل شنیدم،
به شوخی تو جمعی که فقط من و مامانم و خواهرم بودیم از عبارت "دوست‌پسر و دوست‌دختر" استفاده کردم.
مامانم رنگ از چهره‌ش پرید، گفت هرگز نام عمل فحشاء رو به این سادگی بیان نکن..گفتنش قلبت رو کدر میکنه..گناه رو در نظرت عادی‌تر می‌کنه و روحت رو تنزل میده.
بعد هروقت که رساله میخوندم می‌دیدم هرجایی که از گناهی بزرگ صحبت شده یه عبارت قبل و بعدش هست: معاذ الله، العیاذ بالله، نعوذ بالله...
ق
مردی تعریف می کرد که با دو دوستش به جنگل های آمازون رفته بود و در آنجا گرفتار قبیله زنان وحشی شدند و آنها دو دوستش را کشتند. وقتی از او پرسیدند چرا تو زنده ماندی، گفت: زن های وحشی آمازون از هر یک از ما خواستند بعنوان آخرین خواسته و وصیت چیزی را از آنها بخواهیم تا برای هریک از ما انجام بدهند. هریک از دوستانم تقاضاهای خود را گفتند و آنان خواسته های دو دوستم را انجام دادند و سپس آنها را کشتند. وقتی نوبت به من رسید بسیار وحشت زده و ترسیده بودم که ناگ
 بشر
خواسته یا ناخواسته در مسیر کمال جاری است و به سوی کمال پیش می رود. کلیه ی
انتخابها، هدف گذاری ها، امیال و طلبهایش در پی یافتن حقیقت، وصل به آن و سرور
باطنی ناشی از آن بوده است. از سوی دیگر تمام تلخی، ناکامی، شکست، یاس و فرو
ریختنهایش (در هر منظر و پوشش و به هر دلیل و بهانه ای) برخاسته از آن سرور باطنی
است. انسان حتی در التذاذی که به چشمی برتر، حقیر و ناچیز می آید، به جستجوی آن
سرور – آن خاطره
ی دیرینه از آن وصل الهی –
است که در فطرت او یادگار
رونق دادن به کسب و کار
باور محدود کننده همان افکار تکراری است که باعث می شود ما به خواسته هایمان نرسیم، به عبارتی خواسته را جذب نکنیم.

⛔️ باورهای منفی سبب بوجود آمدن افکار منفی می شوند.

➖ افکار منفی سبب بوجود آمدن احساس منفی می گردند و احساس منفی سبب بوجود آمدن ارتعاش منفی می شود که همه این ها سبب می شود ما به خواسته های خود نرسیم.      

پس تمام تلاش را باید بکنیم تا افکار محدود کننده را از بین ببریم.

https://inoti98.blog.ir

بدون سختی و شکست
حسابی خرد شده‌ام. دیگر به هیچ‌کار نمی‌آیم. درست یادم نیست که کدام روز از پاییزِ پارسال بود که یاد امروزم افتاده بودم: واضح، چون جریان آب. اما آن‌روزم فراموش شده است: غریب، چون سنگی با بارانِ دیشبش. تنها صدایت را به یاد دارم. از آنوقت، اینجا همیشه دستی، ردّ حرفِ آخرش را بر سینه‌ی سطحی تجدید می‌کند که: "نه". و هربار که به تحلیل آن ردّ نامیرا ایستادم، روشنم شد که این ماده حل نشدنی است.
خواسته و ناخواسته، هر چه که باشد فاجعه‌ای به بار آمده است. فا

پنج راز قانون جذب که کمتر کسی به شما میگوید

ر این مطلب قصد داریم ۵ راز قانون جذب کائنات که کسی به شما نمی‌گوید را برایتان روشن کنیم . برای اینکه بدانید چگونه باید از قانون جذب کائنات و قانون راز استفاده کنید تا به خواسته و هدف که دارید برسید باید رمز و راز قانون جذب را بدانید , مخصوصاً زمانی که تازه در اول راه هستید .

متاسفانه بحث‌های زیادی در زمینه قانون جذب صورت گرفته است که خیلی ها این نکات و آموزش ها را به شما نمی گویند و خیلی ساده از
بسیاری از افراد می خواهند بدانند که چگونه کامپیوترهای ویندوز را سرعت بخشید. بسیاری از کارها وجود دارد که می توانید برای سریعتر کردن رایانه شخصی خود انجام دهید. من در حد امکان اطلاعاتی را برای کمک به شما در ساخت سریعتر رایانه شخصی خود ارائه خواهم کرد.ابتدا می خواهید برنامه های ناخواسته را حذف کنید. گاهی اوقات رایانه شخصی شما با نرم افزاری بارگیری می شود که حتی از آن استفاده نمی کنید. با دنبال کردن سه مرحله ساده می توان این کار را حذف کرد.مرحله
بالاترین محدودیت انسان در نشدن کارها، نخواستن است
خیلی چیزهایی که حتی در دنیا نداریم به دلیل نخواستن است...البته دنیا ارزش خواستن نداردو گذراست...
در فرهنگ عمومی ما این خواسته که باید امام حی را ملاقات کنیم و از او دستور بگیریم نوعا نیست...چرا؟چون او غایب استو گفته اند که اصلا نخواهید که اورا ببینید به نوعی نخواستن او برای ما صرف شده است.مثلا اگر فردی بگوید وظیفه شرعی من دیدن امام است به او برچسپ میزنند...
در حالیکه هرکسی وظیفه دارد حداقل بخوا
با او ،به شکل کاملا اتفاقی در مورد بچه دار شدن حرف زدیم .
نظر جفتمون در تقاطعی دو سویه بهم برخورد کرد، هر دو مخالف . 
ژست روشنفکرها را به خود گرفته بودیم و میگفتیم اگر قرار بر پدر یا مادر شدن است چه بهتر که مسئولیت بچه ای را قبول کنیم که با یه برنامه ی غلط  و ناخواسته پاش به این دنیای فانی گذاشته  ! 
به جای اینکه فردا روزی به بچه ای که از خونمون  جواب پس بدیم که "چرا من را به این دنیا آوردین "،"چرا من را قربانی هوس زودگذر چند دقیقه ی خود کردین " و ام
استحقاق
طرحواره اسحقاق ناشی از افراط
در ارضای نیازهاست. به عبارتی فرد در زندگی‌اش هیچ گونه محدودیتی را تجربه نکرده
است. آنهایی که در طرحواره استحقاق گرفتار شده‌اند احساس می‌کنند افراد ویژه و
منحصر به فردی هستند. آنها خودشان را «همه کارتوان» و «همه چیزدان» می‌دانند و
اصرار دارند که خیلی زود به خواسته‌هایشان دست یابند. آنها پای‌بند به اصل احترام
متقابل نیستند و در پی ارضای خواسته‌های خود هستند، بدون این که توجه کنند این
خواسته‌ها برای
سلام و عرض ادب و شب بخیر خدمت همه دوستان عزیز در وبلاگ پرورش اندام تیم فیتنس پرو fitnesspro :

سال نو مبارک

امشب خوشحالم که درخدمت شما دوستان عزیز هستم تا چند ساعت دیگر سال 1398 را شروع میکنیم امیدوارم که در سال 97 به هر هدف و خواسته ای که در زندگی داشتید رسیده باشید چه این خواسته و ارزو مادی و یا معنوی و یا چه هدف بزرگی باشد ، این چنین لحظه های واقعا برای ما ایرانی ها خاص هستند برای ای
سالها بعد از حادثه نیروگاه هسته ای چرنوبیل هر روز شهر چرنوبیل و شهرهای اطراف بیشتر در سایه این واقعه دردناک فرو می روند. در این بین، در حالی که این مناطق دهشت آور خواسته و ناخواسته به فراموشی سپرده می شوند موجی از سودجویی و طمع دست یابی به اشیائی که در این حادثه تحت اثرات رادیواکتیو در طی این سال ها ارزشمند شده اند یا همان آرتیفکت ها، گروه گروه طمع پیشگان را روانه این مناطق که ZONE نامیده می شوند می کند. SHADOW OF CHERNOBYL داستان استرلوک، یکی از همین سو
جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی ناخواسته در اندروید
امروز از بخش فناوری یک بار برای همیشه یاد می گیریم چگونه از شر باز شدن صفحات تبلیغاتی ناخواسته در اندروید خلاص شویم با آموزش کاربردی “جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی ناخواسته در اندروید” با ابزار وبلاگ همراه شوید مشکل روی اعصاب باز شدن صفحات تبلیغاتی که به صورت اجباری است ممکن است از مرورگر های تبلت و گوشی یا اپلیکیشن های نصب شده باشد نمایش پنجره های تبلیغاتی که در گوشی شما ظاهر م
بسم الله الرحمن الرحیم
127 -از افرادی که کلام آنها فقط بوی ناامیدی و یاس می دهد باید دوری کرد چرا که خدا از افراد ناامید بیزار است و زمزمه های ناامیدی گرد  دل شکستگی پخش می کند خواسته یا ناخواسته سخنهای ناامیدکننده مستمع را تحت تأثیر قرار می‌دهد
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها